Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań związanych z członkostwem w Wielkopolskiej Radzie Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych (WRK ZOP) oraz bieżącymi działaniami federacji prosimy o kontakt:

Justyna K. Ochędzan – Prezeska WRK, justyna.k.ochedzan[at]wrk.org.pl, dyżur dla organizacji członkowskich: wtorek godz. 17.00-20.00, tel. 61 62 32 145

Małgorzata Sajkiewicz – specjalistka ds. kontaktu z organizacjami członkowskimi, malgorzata.sajkiewicz[at]wrk.org.pl

Kontakt do biura:
ul. Bukowska 27/29; 60-501 Poznań
tel. 61 62 32 145, 61 85 30 930
biuro[at]wrk.org.pl

Możesz skontaktować się też z koordynatorem ds. sieciowania ze swojego powiatu:

Lp. Powiat Imię Nazwisko Adres e-mail
1 Grodziski Katarzyna Krysman katarzyna.krysman[at]wrk.org.pl
2 Kalisz/ p.kaliski Elżbieta Świtaj elzbieta.switaj[at]wrk.org.pl
3 Międzychodzki Katarzyna Bielerzewska-Halasz katarzyna.bielerzewska-halasz[at]wrk.org.pl
4 Złotowski Bożena Puzio bozena.puzio[at]wrk.org.pl
5 Nowotomyski Alicja Zając alicja.zajac[at]wrk.org.pl
6 Kolski Agnieszka Rusin agnieszka.rusin[at]wrk.org.pl
7 Słupecki Anna Basińska anna.basinska[at]wrk.org.pl
8 Ostrowski Ewa Machnik ewa.machnik[at]wrk.org.pl
9 Gostyński Ewa Misiaczyk ewa.misiaczyk[at]wrk.org.pl
10 Jarociński Justyna Zawieja justyna.zawieja[at]wrk.org.pl
11 Leszno/ p.leszczyński Stanisława Nawrocka stanislawa.nawrocka[at]wrk.org.pl
12 Krotoszyński Magdalena Głowienkowska magdalena.glowienkowska[at]wrk.org.pl
13 Turecki Monika Kozłowska monika.kozlowska[at]wrk.org.pl
14 Wągrowiecki Ewa Roman ewa.roman[at]wrk.org.pl
15 Chodzieski Monika Mianowska-Jarosz monika.mianowska-jarosz[at]wrk.org.pl
16 Czarnkowsko-trzcianecki Katarzyna Matuszczak katarzyna.matuszczak[at]wrk.org.pl
17 Obornicki Przemysław Gronostaj przemyslaw.gronostaj[at]wrk.org.pl
18 Pleszewski Lucyna Roszak lucyna.roszak[at]wrk.org.pl
19 Konin/ p.koniński Tomasz Piaseczny tomasz.piaseczny[at]wrk.org.pl
20 Wrzesiński Krystian Kędziora krystian.kedziora[at]wrk.org.pl
21 Śremski Dorota Lisiak dorota.lisiak[at]wrk.org.pl
22 Wolsztyński Robert Malewicz robert.malewicz[at]wrk.org.pl
23 Średzki Wojciech Sańko wojciech.sanko[at]wrk.org.pl
24 Rawicki Adam Waresiak adam.waresiak[at]wrk.org.pl
25 Ostrzeszowski Zbigniew Tomczyk zbigniew.tomczyk[at]wrk.org.pl
26 Gnieźnieński Maria Brykczyńska maria.brykczynska[at]wrk.org.pl
27 Kępiński Ewa Pastusiak ewa.pastusiak[at]wrk.org.pl
28 Szamotulski Sabina Jasińska sabina.jasinska[at]wrk.org.pl
29 Kościański Janina Szumińska janina.szuminska[at]wrk.org.pl