Polecamy nasze serwisyWebinarium Ministerstwa Finansów nt. usługi e-Pit i 1% podatku na rzecz OPP

9 stycznia 2019, kategoria: Aktualności, Aktualności dla członków

W najbliższy piątek 11 stycznia o godz. 11.00 Ministerstwo Finansów organizuje webinarium dedykowane tematyce dotyczącej wprowadzanej od tego roku usługi Twój e-PIT oraz możliwości przekazywania za jej pośrednictwem 1% podatku na rzecz OPP.

Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz organizacji pożytku publicznego, podczas którego specjaliści wyjaśnią jak działa mechanizm 1% w nowej usłudze oraz przedstawią zmiany dla organizacji pozarządowych jako płatników, a także będą udzielać odpowiedzi na Państwa pytania. Seminarium będzie z pewnością cennym źródłem informacji i dobrą okazją do wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, dlatego zależy nam, by informacja o tym wydarzeniu dotarła do jak najszerszego grona zainteresowanych.

Link do webinarium będzie uaktywniony na stronie Ministerstwa Finansów (www.mf.gov.pl) w dniu 11 stycznia. Poniżej link do komunikatu MF ze szczegółami wydarzenia:

Link bezpośrednio do webinarium:

https://www.youtube.com/watch?v=Z1fbTgxSZe4

Aby zebrać najważniejsze informacje dotyczące OPP w kontekście usługi Twój e-PIT w jednym miejscu, została uruchomiona specjalna zakładka w serwisie www.podatki.gov.plDla OPP. Jest ona podzielona na 3 sekcje:

Zachęcamy do udziału w webinarium i kontaktu z Ministerstwem Finansów w razie pytań.

Komentarze

Obecnie nie ma żadnych komentarzy.Czcionka
Kolor kontrastu