Polecamy nasze serwisyFundraising w XXI wieku. Możliwości i zagrożenia | warsztat i dyskusja

1 lipca 2018, kategoria: Ogłoszenia dla NGO

W ramach spotkań „Porozmawiajmy o fundraisingu”, które odbywają się w całej Polsce w miesiącach lipcu i sierpniu, zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Wilczyńskim, dyrektorem zarządzającym firmy Gnyszka Fundraising Advisors.

Fundraising w XXI wieku. Możliwości i zagrożenia

Spotkanie będzie miało charakter dyskusyjno-warsztatowy. W jego trakcie zastanowimy się wspólnie, jak wygląda świat fundraisingu w Polsce oraz jak powinna funkcjonować organizacja, by Darczyńcy indywidualni i biznesowi chętnie ją wspierali.

W części warsztatowej, uczestnicy poznają podstawy networkingu i budowania trwałych relacji z przedsiębiorcami.

TERMIN: 10 lipca 2018 r., godz. 18:00

MIEJSCE: ul. Bukowska 27/29, Poznań, WRK

Zapisy poprzez formularz online:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa organizacji

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na temat działań prowadzonych prze przez stowarzyszenie pn. Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Prowadzący:

Przemysław Wilczyński jest absolwentem Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, wrocławskim społecznikiem i twórcą kampanii fundraisingowych “Hania i Janek” oraz “Termos dla Brata”. Od zeszłego roku zarządza firmą Gnyszka Fundraising Advisors. Secjalizuje się we wdrażaniu biznesowych rozwiązań managerskich i biznesowych w organizacjach społecznych.

Firma Gnyszka Fundraising Advisors już od 9 lat nieprzerwanie pomaga dobrym ludziom robić dobre rzeczy. Wspieramy polskie organizacje społeczne, by jak najefektywniej pozyskiwały fundusze od darczyńców indywidualnych i biznesowych. Dbamy o to, by rozwijały się i profesjonalizowały, by jak najlepiej służyć swoim podopiecznym.

Strony www: www.fundraisingadvisors.pl, www.akademiafundraisingu.pl, www.facebook.com/GFAdvisors

Komentarze

Obecnie nie ma żadnych komentarzy.Czcionka
Kolor kontrastu