Polecamy nasze serwisyWielkopolskie Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej 26.11.2019

15 października 2019, kategoria: Ogłoszenia dla NGO

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych wraz z partnerami: Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Stowarzyszeniem Wielkopolskie WTZ, pragnie serdecznie zaprosić Państwa na kolejne Wielkopolskie Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbędzie się 26 listopada 2019 r. w Poznaniu przy al. Niepodległości 34. Forum organizowane jest cyklicznie i jest dobrą okazją do spotkania się w gronie środowiska warsztatów terapii zajęciowej, a także kadry podmiotów z ich otoczenia.

Tegoroczne Forum dedykowane jest omówieniu m.in. zarządzenia i ochrony danych osobowych w warsztatach terapii zajęciowej, sprzedaży produktów wytwarzanych w WTZ, obowiązku prowadzenia kasy fiskalnej, prawnych aspektów funkcjonowania warsztatów terapii zajęciowej, a także orzecznictwa o niepełnosprawności. Ponadto uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poznania przykładowych innowacji społecznych dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami wypracowanych w inkubatorze WINS (Wielkopolskie Innowacje Społeczne), możliwych do wdrażania w warsztatach terapii zajęciowej.

W trakcie spotkania będzie zapewniona przestrzeń do dyskusji oraz wymiany informacji ze specjalistami oraz przedstawicielami warsztatów terapii zajęciowej.

Serdecznie zapraszamy do przybycia i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Osoby do kontaktu w sprawie wydarzenia:

Dagny Łaniecka: dagny.laniecka@wrk.org.pl

Aneta Byczyńska: aneta.byczynska@wrk.org.pl

tel. 61 8 530 930

Komentarze

Obecnie nie ma żadnych komentarzy.Czcionka
Kolor kontrastu