Polecamy nasze serwisyWolontariat

Od 2012 roku należymy do Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu i prowadzimy w Wielkopolsce Regionalne Centrum Wolontariatu.

  • POŚREDNICTWO WOLONTARIATU
  • WIELKOP. SIEĆ WOLONTARIATU
  • WOLONTARIUSZE

Lubisz nowe wyzwania? Chcesz pomagać innym? Żyjesz po to, by zmieniać świat? Zależy Ci regionalne-centrum-wolontariatu-poznan-wielkopolskana rozwoju? Jeśli choć na jedną z tych odpowiedzi opowiedziałeś/aś twierdząco wolontariat to odpowiedź dla Ciebie! Zgłoś się do prowadzonego przez nas biura pośrednictwa wolontariatu!

Naszym celem jest pomoc we wzajemnym odnalezieniu się ludzi, którzy chcą realizować się jako wolontariusze/szki oraz organizacji i instytucji, które takich osób poszukują. Tym, którzy się do nas zgłoszą gwarantujemy nie tylko ciekawe oferty wolontariackie, ale też rzetelne przeszkolenie oraz konsultacje z doradcą.

Wejdź na www.wolontariat.wrk.org.pl

Wolontariat to niesamowita okazja do zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju swoich umiejętności i kompetencji, poznania innych ludzi. To także świadomość, że to co robisz ma sens!

Zapraszamy do na ul. Bukowską 27/29 w Poznaniu we wtorki w godz. 16.00 – 18.00 i czwartki w godz. 16.00-18.00.

Możesz też skontaktować się z nami mailowo: wolontariat@wrk.org.pl

Chcesz założyć Lokalne Centrum Wolontariatu w swojej miejscowości? Również zgłoś się do nas. Przygotujemy Ciebie i Twoją organizację.

Od 2012 roku należymy do Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu i prowadzimy w wswWielkopolsce sieć 13 Lokalnych Centrów Wolontariatu zrzeszonych w Wielkopolskiej Sieci Wolontariatu.

Chcesz założyć Lokalne Centrum Wolontariatu w swojej miejscowości? Również zgłoś się do nas. Przygotujemy Ciebie i Twoją organizację.

Każda organizacja/instytucja, chcąca uzyskać status Lokalnego Centrum Wolontariatu (LCW) przechodzi póroczny okres inkubacji, w trakcie którego wdraża standardy Sieci.

Jesteś zainteresowany/a współpracą? Napisz na wolontariat@wrk.org.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM/SZKĄ WIELKOPOLSKIEJ RADY KOORDYNACYJNEJ ZWIĄZKU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCHCzcionka
Kolor kontrastu