Polecamy nasze serwisyZaproszenie dla mieszkańców Grunwaldu Północ na warsztaty

30 maja 2019, kategoria: Konkursy i szkolenia

Jako Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych prowadzimy Centrum Inicjatyw Lokalnych na poznańskim osiedlu Grunwald Północ. Już 3-4 czerwca organizujemy warsztaty dla mieszkańców w ramach, których wspólnie zidentyfikujemy potrzeby mieszkańców tego osiedla oraz podejmiemy wyzwanie by oddolnie na te potrzeby odpowiedzieć.

W poniedziałek spotykamy się pod naszym CILem przy Szkole Podstawowej nr 91, która mieści się przy ul. Promyk 4 w Poznaniu o godzinie 18:00. Będzie to czas na spacer, który wprowadzi nas do właściwych – wtorkowych warsztatów. We wtorek rozpoczniemy pracę nad naszymi pomysłami podrasowania podwórka od godziny 17. Warsztat potrwa ok. 3h.

Uczestnicy warsztatu poznają podstawy myślenia projektowego. Metodami warsztatowymi zdefiniujemy sobie potrzeby mieszkańców i spróbujemy na nie odpowiedzieć poprzez stworzenie inicjatywy lokalnej, która będzie mogła zostać zrealizowana.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny ale obowiązują wcześniejsze zapisy – chcemy dla was stworzyć komfortowe warunki pracy.

 

Projekt dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Kontakt do organizatora: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych
ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań, doradztwo@wrk.org.pl 61 85 30 930

Komentarze

Obecnie nie ma żadnych komentarzy.Czcionka
Kolor kontrastu